Úvod

Pár slov na úvod …

 
Tento web jsem původně vůbec neměla v úmyslu provozovat. Narodil se nám již druhý vnouček a já jsem chtěla dceři aspoň trochu pomoct. Vaření pro kojící maminky mi přišlo jako dost účinný způsob. Hledala jsem na různých webových stránkách recepty, ale zjistila jsem, že nic takového tam není. Jedinou radou byly ingredience, které kojící maminky mohou a naopak ty, které se nedoporučují.
 
Nejdřív jsem začala vymýšlet a shromažďovat recepty, které by mohly přicházet v úvahu. Celou dobu jsem se odhodlávala, že je sepíšu do Wordu, abych je měla pěkně pohromadě. Pak jsem si řekla, že stejné problémy bude řešit i řada dalších maminek, které kojí. Takže milé maminky, budu postupně tyto recepty zveřejňovat, abychom je všechny měly soustředěné na jednom místě. Musím říct, že opravdu fungují, protože naše dcera Evička má hodně kvalitního mlíčka a náš malý Michálek roste jako z vody – chci říci z mlíčka.
 
Druhým, méně podstatným důvodem, proč tyto stránky vznikly byl i ten, že tvorba webových stránek byla pro mne nová výzva. Vždyť já již jsem dvojnásobná babička ….
 
Pokud Vám tyto stránky pomůžou nebo Vás budou aspoň inspirovat, budu moc ráda. Píše je pro Vás
 
                                                                                       babička Viera